Leerlingen eerste graad scoren voor wiskunde

Op vrijdag 18 maart namen de leerlingen van de eerste graad deel aan de Wallabiewedstrijd, een wedstrijd waarbij 24 wiskundige problemen, het ene al wat pittiger dan het ander, tot een goed einde dienen gebracht te worden. Hoewel deelnemen belangrijker is dan winnen, mochten we vaststellen dat een aantal van onze leerlingen een wel heel mooi resultaat hebben neergezet. In totaal namen er 41590 leerlingen deel, verspreid over verschillende scholen in Vlaanderen.

10 leerlingen op onze school slaagden erin een score van 105 of hoger op 120 te behalen en eindigden daarmee in de top 100 van Oost-Vlaanderen. Een hele knappe prestatie! Graag hierbij een speciale vermelding voor Lore Vermoere uit 1A05 die met een score van 115 op 120 de beste score behaalde van alle eerstejaars en Noah Mondelaers uit 2A02 die als enige op onze school erin slaagde het maximum te behalen. Een welgemeende proficiat aan deze leerlingen, maar ook aan alle andere leerlingen die het beste van zichzelf gaven.

Op de foto vlnr: Thibaut Verstraete (2A10), Arthur De Smet (2A02), Noah Mondelaers (2A02), Loïc De Winter Winne (2A02), Mauro Maertens (2A11), Jef Vanhaelst (2A06), Xander Van Wassenhove (2A06), Miel Demasure (2A06), Mattis Haelvoet (1A10), Lore Vermoere (1A05)