Eerste- en tweedejaars vallen in de prijzen

Bij de start van het derde trimester namen de eerste- en tweedejaars deel aan de Kangoeroewedstrijd, een wiskundeolympiade met 24 probleemoplossende vragen. Intussen verdeelden we de prijzen. (...)

De organisatie voorzag een prijs, een speldoos of puzzel, voor de 40 % beste leerlingen van onze school. Deze leerlingen scoorden 69 op 120 of meer. De gemiddelde scores van onze leerlingen lagen beduidend hoger de Vlaamse gemiddelden. Daarnaast voorzag onze school een extra prijs, een boekenbon, voor de top 3. Niels Vande Vyvere (1A06) en Lukas Haijen (2A11) behaalden beiden 107 op 120, Noah Mondelaers (1A06) 110 op 120 en Ellen Reybroeck (2A02) maar liefst 112 op 120. Proficiat! Onder het motto ‘deelnemen is belangrijker dan winnen’, feliciteren we al onze leerlingen voor hun inzet.