Op woensdag 16 september namen alle klassen van het eerste jaar deel aan een verkeersactie, georganiseerd door onze ouderraad.

Tijdens deze actie gingen de leerlingen eerst aan de slag met de veiligheid van hun eigen fiets.

Ze leerden hoe ze hun fiets veiliger kunnen maken, hoe ze zich beter kunnen verlichten en vooral hoe ze ervoor kunnen zorgen dat andere weggebruikers hen beter zien in het verkeer.

Daarnaast was er op de campus een vrachtwagen aanwezig. De leerlingen namen deel aan een praktische oefening rond de dode hoek van een vrachtwagen. Ze leerden de gevaren beter inschatten en ontdekten wat ze moeten doen wanneer ze in de buurt van een vrachtwagen rijden of wanneer een vrachtwagen hen voorbijrijdt.

Na het uitvoeren van beide opdrachten kregen alle leerlingen nog twee heerlijke mini-ontbijtkoekjes als beloning! 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com