Vrijdag 28 november. Een grijze, regenachtige dag. De perfecte timing om de sfeer op de speelplaats wat op te krikken. Onze enthousiaste leden van de leerlingenraad stampten daarom een gezellige kerstmarkt uit de grond.
Op het menu: warme chocomelk en overheerlijke, zelfgebakken taarten. Om wat extra warmte aan onze actie te geven, hadden we besloten dat de winst integraal naar de Warmste Week zou gaan.
De actie was meteen een daverend succes! De zoetgevooisde stem van Mariah Carey en (vooral) de geur van chocolade en gebak zorgden ervoor dat een groot aantal leerlingen de snijdende wind en het gemiezer trotseerden. Door het immense succes kunnen we met trots zeggen dat we 420 euro aan de Warmste Week kunnen geven.
Een hele grote dank aan alle leerlingen, ouders en collega's die een taart hebben gebakken en alle leerlingen die aan ons kraampje zijn gepasseerd en zo hun steentje hebben bijgedragen voor het goede doel!
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com





